Akwarium w maju

Akwarium w maju

Zaczyna się najpiękniejszy czas w roku. Zapraszamy do spędzenia maja z nami, a okazji do tego będzie sporo!

Majówka

We wszystkie dni maja, W TYM W MAJÓWKĘ, ekspozycja będzie otwarta w godzinach 9:00 – 19:00. Warto zwrócić uwagę na to, że:

  • kasa biletowa oraz wejście zamykane są o godzinie 18:30.
  • bilety dostępne są zarówno w sprzedaży on-line, jak i na miejscu. Jeśli na wybrany przez Was dzień nie ma już dostępnych biletów w sklepie internetowym, można je nadal kupić na miejscu, w okienku kasowym.

Jeśli planujecie nas odwiedzić w najbliższym czasie, zapraszamy też do lektury zakładki na naszej stronie „najczęściej zadawane pytania”: https://akwarium.gdynia.pl/najczesciej-zadawane-pytania/

13 maj oraz 16 maja

Podczas największego festiwalu filmowego w Polsce Millennium Docs Against Gravity, w Gdyńskim Centrum Filmowym, Gosia Żywicka, p.o. kierownika Centrum Edukacji AG, będzie prowadzić spotkania edukacyjne po seansie filmowym „Pieśni Wielorybów”. Do wyboru macie 2 daty: 13 oraz 16 maja. Więcej o filmie oraz linki do biletów znajdziecie TUTAJ.

25 maja

W czwartek 25 maja szukajcie nas na Bałtyckim Festiwalu Nauki. Przedstawimy preparaty i eksponaty, które przez lata były inspiracją dla naukowców do tworzenia innowacyjnych technologii, Spotkacie nas na Dziedzińcu Heweliusza, w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, w godzinach 9 – 14. Po szczegóły dotyczące naszego stanowiska oraz pełen program festiwalu, zapraszamy TUTAJ.

26.05. (w Gdyni)

Wielkimi krokami nadciąga Dzień Matki. Z tej okazji zapraszamy do skorzystania z promocji biletowej, którą przygotowaliśmy na 26 maja. Tego dnia Mamy będą mogły odwiedzać naszą ekspozycję bezpłatnie. Co powinny zrobić, by otrzymać bezpłatną wejściówkę? Przyjść 26 maja do Akwarium Gdyńskiego ze swoim niepełnoletnim dzieckiem! Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ.

26.05. (w Gdańsku)

W Dzień Matki, gdy już zwiedzicie naszą ekspozycję korzystając z promocji z okazji tego święta, wpadnijcie do Gdańska nad Motławę! Przyda nam się Wasze wsparcie – tego dnia będziemy brali udział w Regatach Smoczych Łodzi, organizowanych wśród instytucji kultury z pomorza. Szczegóły dotyczące startów będziemy publikować NA TEJ STRONIE.

Skip to content