Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Przewodniki multimedialne

Zachęcamy do lepszego poznawania naszych zwierząt!

Przewodnik multimedialny – opowiada o mieszkańcach Akwarium Gdyńskiego, wzbogacony jest o zdjęcia i filmy, które pozwalają lepiej wczuć się w podwodny świat wszechoceanu.

Dostępny w przeglądarkach pod adresem:

przewodnik.akwarium.gdynia.pl

Gra – Zadania nawiązują bezpośrednio do ekspozycji Akwarium Gdyńskiego i zmieniają zwiedzanie w przygodę, podczas której zdobywa się punkty i poszukuje wybranych zwierząt.

Dostępna w przeglądarce pod adresem:

gra.akwarium.gdynia.pl

 

 

Uwaga! W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem stanowisko wypożyczenia urządzeń będzie nieczynne do odwołania.


Zachęcamy do korzystania z elektronicznego systemu oprowadzania gości w Akwarium Gdyńskim, czyli naszych elektronicznych przewodników. Tzw. eGuide’a można wypożyczyć na I piętrze Akwarium Gdyńskiego, w godzinach otwarcia Akwarium Gdyńskiego. eGuide to multimedialny przewodnik, który dostarcza szczegółowych informacji na temat naszych zwierząt. Przygotowaliśmy ścieżki zarówno dla dorosłych użytkowników, którzy mogą posłuchać m.in. głosu Krystyny Czubówny, jak i dla najmłodszych, dla których ścieżka jest sformułowana w postaci bajek, z zadaniami aktywizującymi małego słuchacza. Przewodnika można posłuchać w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Dostępność urządzeń jest ograniczona. W przypadku grup wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zobacz regulamin korzystania z przewodnika eGuide.

Uwaga! W przypadku grup zorganizowanych wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, tel. +48 605082626

Punkt wypożyczeń znajduje się na pierwszym piętrze budynku Akwarium Gdyńskiego.

Koszt wypożyczenia: 2 zł od urządzenia.

Skip to content