Przewodniki multimedialne

Poznaj Akwarium Gdyńskie rozwiązując quizy i grając w gry!

Czas zwiedzania w Akwarium Gdyńskim możecie urozmaicić z pomocą z naszej aplikacji webowej. Zadania nawiązują bezpośrednio do naszej ekspozycji, najlepiej więc z niej skorzystać bezpośrednio w Akwarium. Aplikacja została opracowana w ramach projektu BalticMuseum LoveIT! i w ramach współpracy w obrębie sieci partnerskiej emused.eu. Aplikacji nie trzeba pobierać, dostępna jest w Waszych przeglądarkach pod adresem:

gra.akwarium.gdynia.pl

 

 

Uwaga! W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem stanowisko wypożyczenia urządzeń będzie nieczynne do odwołania.


Zachęcamy do korzystania z elektronicznego systemu oprowadzania gości w Akwarium Gdyńskim, czyli naszych elektronicznych przewodników. Tzw. eGuide’a można wypożyczyć na I piętrze Akwarium Gdyńskiego, w godzinach otwarcia Akwarium Gdyńskiego. eGuide to multimedialny przewodnik, który dostarcza szczegółowych informacji na temat naszych zwierząt. Przygotowaliśmy ścieżki zarówno dla dorosłych użytkowników, którzy mogą posłuchać m.in. głosu Krystyny Czubówny, jak i dla najmłodszych, dla których ścieżka jest sformułowana w postaci bajek, z zadaniami aktywizującymi małego słuchacza. Przewodnika można posłuchać w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Dostępność urządzeń jest ograniczona. W przypadku grup wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zobacz regulamin korzystania z przewodnika eGuide.

Uwaga! W przypadku grup zorganizowanych wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, tel. +48 605082626

Punkt wypożyczeń znajduje się na pierwszym piętrze budynku Akwarium Gdyńskiego.

Koszt wypożyczenia: 2 zł od urządzenia.