2017-02-09

Bilety

Akwarium Gdyńskie nie prowadzi rezerwacji biletów wstępu.

Bilet normalny

Koszt: 24 zł
Bilet przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Bilet ulgowy

Koszt: 16 zł
Przysługuje dzieciom powyżej 4 roku życia, uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom. Weryfikacja prawa do ulgowego wstępu następuje przed wejściem na ekspozycję.

Opiekun osoby niepełnosprawnej zwiedza ekspozycję bezpłatnie, za okazaniem karty wstępy pobranej wcześniej w kasie. Koszt biletu dla osób niepełnosprawnych wynosi 12 zł. Przestrzeń zwiedzania dla osób niepełnosprawnych ruchowo jest ograniczona o Salę Bałtycką na III piętrze budynku (ekspozycje muzealne).

Bilety rodzinne

Oferta skierowana do rodzin odwiedzających Akwarium Gdyńskie. Oferta obejmuje dzieci od 5 do 18 roku życia. Dzieciom do 4 roku życia przysługuje wstęp bezpłatny (należy pobrać bezpłatną kartę wstępu w kasie).
2 dorosłych + 1 dziecko = 56,00 zł
2 dorosłych + 2 dzieci = 64,00 zł
2 dorosłych + 3 dzieci = 72,00 zł
Jeżeli dzieci jest więcej, dla każdego z nich należy w kalkulacji kosztu biletu rodzinnego uwzględnić kwotę 16 zł.

Roczny bilet imienny

Koszt: 75 zł
Oferta skierowana do dorosłych osób odwiedzających Akwarium Gdyńskie. Roczny Imienny Bilet upoważnia osobę, która go zakupi, do dowolnej ilości bezpłatnych wstępów do Akwarium Gdyńskiego. Bilet jest ważny przez 365 dni licząc od dnia zakupu i uprawnia do odbioru w kasie Akwarium Gdyńskiego bezpłatnej karty wstępu. Warunkiem otrzymania bezpłatnej karty wstępu i wejścia na ekspozycję Akwarium Gdyńskiego jest okazanie Rocznego Imiennego Biletu i dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Karta Przyjaciela Akwarium Gdyńskiego

Kartę rabatową można otrzymać po dokonaniu jednorazowego zakupu biletów wstępu na kwotę minimum 80,00 zł. Karta uprawnia do otrzymania 10% rabatu na zakup każdego kolejnego biletu wstępu do Akwarium Gdyńskiego. Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.

20% rabat z Gdańską Kartą Turysty

Gdańska Karta Turysty to pakiet zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki oraz restauracji, dopasowany do potrzeb jej posiadacza. Można doładować na nią także bilet metropolitalny i korzystać z komunikacji miejskiej w całym Trójmieście.
20% rabat na bilet do Akwarium Gdyńskiego otrzymasz wybierając pakiety:
• Komunikacja
• Rodzina & zabawa
• Zwiedzanie
Więcej informacji o Karcie Turysty na: http://kartaturysty.visitgdansk.com/

Promocje

Promocja w okresie wrzesień – kwiecień

W tym okresie wszystkie grupy zorganizowane (powyżej 15 osób), otrzymują rabat wysokości 20%. W pierwszą i trzecią środę każdego miesiąca wstęp wolny dla emerytów, rencistów oraz dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych (na podstawie listy potwierdzonej przez ośrodek).

Grupa zorganizowana to grupa osób wspólnie uczestnicząca w wyjeździe zorganizowanym przez placówki szkolno-wychowawcze, szkolno-opiekuńcze, biura podróży, zakłady pracy, organizacje itp., stanowiąca dla usługodawcy jeden podmiot.

Okolicznościowe zniżki:

14.02.2018 (środa) Walentynki: wszystkie podwójne bilety normalne tańsze o 25%.

21.03.2018 (środa) Pierwszy Dzień Wiosny: wszystkich uczniów i studentów obowiązuje bilet w cenie 10 zł.

Wstęp bezpłatny

By bezpłatnie wejść na ekspozycję należy pobrać kartę wstępu w kasie. Wstęp bezpłatny przysługuje:

  1. Dzieciom do lat 4,
  2. Opiekunom grup, gdy 1 opiekun przypada na 10 podopiecznych,
  3. Opiekunom osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo,
  4. Pracownikom ogrodów zoologicznych,
  5. Przewodnikom PTTK,
  6. Przodownikom PTTK.

Co więcej, wstęp bezpłatny przysługuje podczas świąt okolicznościowych wybranym grupom zwiedzających.

Okolicznościowy wstęp bezpłatny:

21.01.2018 (niedziela) Dzień Babci i Dziadka: wszystkie babcie i dziadkowie odwiedzający Akwarium tego dnia ze swoimi wnukami mogą zwiedzać bezpłatnie.

26.05.2018 (sobota) Dzień Matki: darmowy wstęp dla wszystkich mam, które odwiedzą Akwarium ze swoimi pociechami.

23.06.2018 (sobota) Dzień Ojca: bezpłatnie wchodzą wszyscy ojcowie, którzy odwiedzą Akwarium ze swoimi pociechami.

14.10.2018 (niedziela) Dzień Edukacji Narodowej: bezpłatny wstęp dla wszystkich nauczycieli posiadających legitymację nauczycielską.

01.12.2018 (sobota) Urodziny Klubu Młodego Odkrywcy Mórz: zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie dzieci, które są członkami Klubu Młodego Odkrywcy Mórz wraz z ich opiekunami.