Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Ceny biletów

Bilety można kupić:

  • w kasie biletowej przed wejściem do Akwarium (kasy zamykane są na pół godziny przed zamknięciem ekspozycji. Płatności można dokonać kartą lub gotówką).
  • na stronie: sklep.akwarium.gdynia.pl. Jeśli na wybrany dzień nie ma już dostępnych biletów w sklepie internetowym, można je nadal kupić na miejscu, w okienku kasowym.
  • Akwarium Gdyńskie nie prowadzi rezerwacji biletów wstępu.

Informujemy, że nie honorujemy bonów turystycznych.

Bilety Standardowe

Rodzaj biletu 1.05 -31.08 1.09 - 30.04
Normalny 42 zł 36 zł
Ulgowy
dzieci od dnia 5 urodzin, uczniowie i studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści
30 zł 26 zł
Osoba niepełnosprawna 20 zł 18 zł

Dzieci do dnia 5 urodzin otrzymują bilety bezpłatne. Weryfikacja prawa do ulgowego i bezpłatnego wstępu następuje przed wejściem na ekspozycję.

Bilety rodzinne

Oferta obejmuje dzieci od 5 do 18 roku życia. Dzieciom do dnia 5 urodzin przysługuje wstęp bezpłatny (należy pobrać bezpłatną kartę wstępu w kasie).

Bilet rodzinny 1.05 -31.08 1.09 - 30.04
2 dorosłych + 1 dziecko 104 zł 90 zł
2 dorosłych + 2 dzieci 124 zł 108 zł
2 dorosłych + 3 dzieci 144 zł 126 zł
2 dorosłych + 4 dzieci W kalkulacji kosztu biletu należy do ceny biletu rodzinnego 2+3 (144 PLN) dodać kwotę 20 PLN na każde kolejne dziecko. W kalkulacji kosztu biletu należy do ceny biletu rodzinnego 2+3 (126 PLN) dodać kwotę 18 PLN na każde kolejne dziecko.

Jeżeli w rodzinie jest więcej dzieci, dla każdego z nich należy w kalkulacji kosztu biletu rodzinnego uwzględnić kwotę odpowiedniego biletu ulgowego.

Bilety grupowe

Grupa zorganizowana to grupa osób wspólnie uczestnicząca w wyjeździe zorganizowanym przez placówki szkolno-wychowawcze, szkolno-opiekuńcze, biura podróży, zakłady pracy, organizacje itp., stanowiąca dla usługodawcy jeden podmiot.

Bilety grupowe 1.05 -31.08 1.09 - 30.04
Normalny 42 zł/os 36 zł/os
Ulgowy 30 zł/os 26 zł/os
Osoba niepełnosprawna 20 zł/os 18 zł/os

Jednemu opiekunowi przypadającemu na 10 uczestników grupy przysługuje wstęp bezpłatny. Dodatkowo, w okresie maj – czerwiec grupom zorganizowanym (powyżej 15 osób) przysługuje 10% rabatu, a od września do kwietnia 20% rabatu.

Bilet Roczny Imienny – 110 zł

Upoważnia do dowolnej ilości bezpłatnych wstępów do Akwarium Gdyńskiego i jest ważny przez 365 dni, licząc od dnia zakupu w kasie Akwarium Gdyńskiego. Aby skorzystać z Biletu Rocznego należy każdorazowo pobrać w kasie Akwarium Gdyńskiego bezpłatną kartę wstępu, okazując Bilet Roczny wraz z dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Bezpłatna Karta Wstępu

Bezpłatną Kartę Wstępu pobiera się w kasie, po okazaniu dokumentu uprawniającego do darmowego wejścia.

Wstęp bezpłatny przysługuje:

  • Dzieciom do dnia 5 urodzin,
  • Opiekunom grup, gdy 1 opiekun przypada na 10 podopiecznych,
  • Opiekunom osób niepełnosprawnych,
  • Pracownikom ogrodów zoologicznych,
  • Przewodnikom PTTK,
  • Przodownikom PTTK,
  • Osobom korzystającym z okolicznościowych wstępów bezpłatnych.

Zajęcia edukacyjne

Uwaga! Udział w zajęciach wymaga wcześniejszej rezerwacji.
e-mail: akwarium.edukacja@mir.gdynia.pl
tel: +48 605 082 626

Oferta Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego

Rodzaj zajęć Cena/grupa Czas trwania zajęć
Prezentacje multimedialne 180 zł 45 min.
Zajęcia laboratoryjne 250 zł 60 min.
Zajęcia warsztatowe 400 zł 120 min.
Zajęcia dla przedszkoli 240 zł 45 min.
Zajęcia online 150 zł 45 min.

Promocje

Karta Przyjaciela Akwarium Gdyńskiego

Kartę Przyjaciela Akwarium Gdyńskiego otrzymuje każda osoba, która dokona jednorazowego zakupu biletów wstępu w kasie Akwarium Gdyńskiego na kwotę minimum 110 zł. Karta uprawnia do otrzymania 10% rabatu na zakup każdego kolejnego biletu wstępu do Akwarium Gdyńskiego. Rabat jest ważny przez rok. Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.

Karta Turysty

Wybierasz się do Trójmiasta? Spakuj Pomorską Kartę Turysty i ciesz się swobodnym zwiedzaniem. Z Pomorską Kartą Turysty w kieszeni i pakietami Gdynia, Poznaj Trójmiasto i Przygoda z Pomorskim zyskasz bezpłatny wstęp do 21 atrakcji w całym Trójmieście i okolicach, w tym do muzeów, na sopockie molo czy do Akwarium Gdyńskiego. Bez konieczności kupowania wielu biletów – a przy tym oszczędzając ponad 50% kosztów zakupu pojedynczych wejściówek. 

Dzięki Kartom Turysty „Przygoda z Pomorskim” oraz „Pakiet Gdynia” otrzymasz darmowy bilet wstępu do Akwarium Gdyńskiego i innych placówek.

Więcej informacji o Karcie Turysty.

Dodatkowe ulgi w okresie maj-czerwiec

10% rabatu dla wszystkich grup zorganizowanych (pow. 15 osób)

Promocja w okresie wrzesień – kwiecień

W tym okresie wszystkie grupy zorganizowane liczące powyżej 15 osób otrzymują rabat wysokości 20%.W pierwszą i trzecią środę każdego miesiąca wstęp wolny dla emerytów, rencistów oraz dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych (na podstawie pisma potwierdzonej przez ośrodek).

Skip to content