Ogłaszamy weekendowy Konkurs na Instagramie!

Ogłaszamy weekendowy Konkurs na Instagramie!

Wprawdzie mamy już końcówkę stycznia, ale kto z Was jeszcze nie ma kalendarza ściennego, a bardzo chciałby mieć, wierzymy, że dołączy do naszej zabawy. Kalendarz jest trójdzielny, z piękną grafiką, wydrukowany na papierze ekologicznym. Został zaprojektowany przez naszą graficzkę Weronikę specjalnie na 50-lecie Akwarium Gdyńskiego, które przypada w tym roku. W związku z tym w samym kalendarzu znajdziecie ciekawe informacje o świętach związanych z morzem.

Zadanie Konkursowe polega na tym, aby umieścić pod postem na naszym profilu na Instagramie @akwariumgdynskie – komentarz o tym, którym zwierzakiem mieszkającym w naszym Akwarium chciał(a)byś być i dlaczego?

Ilość komentarzy dla jednego Uczestnika Konkursu jest nieograniczona, ale za każdym razem nowy komentarz powinien wskazywać inne zwierzę. Liczy się kreatywność, oryginalność i atrakcyjność komentarza.

Nasz Konkurs trwa przez weekend od 29 stycznia 2021 roku od godziny 15:00 do 31 stycznia 2021 roku do 23:59:59. Wyniki zostaną podane 4 lutego 2021 roku na koncie @akwariumgdynskie na Instagramie. Szczegółowy Regulamin Konkursu znajdziecie TU:

LINK DO REGULAMINU


Wyniki konkursu

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników w naszym konkursie weekendowym pn. Jakim zwierzęciem chciał(a)byś być? Konkurs trwał przez weekend od 29 stycznia 2021 roku od godziny 15:00 do 31 stycznia 2021 roku do 23:59:59.

W Waszych odpowiedziach pojawiły się: ślimak, szkaradnica, aksolotle oraz konik morski. Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemyJ Komisja Konkursowa zapoznała się z wszystkimi odpowiedziami, oceniła je pod względem atrakcyjności, kreatywności i oryginalności. Cieszymy się, że nasze zwierzęta w Waszych oczach mogą zyskać cechy ludzkie, a nawet nadprzyrodzone;)

Nagrody: kalendarze Akwarium Gdyńskiego na 2021 rok wędrują do Zwycięzców /w kolejności alfabetycznej/:

@ekoroots.nikadrzewiecka

@magdastypulkowska

@patt_ka00

@sylwiastapel

@tomasz.tarala

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content