Mikołajki w Akwarium Gdyńskim

Mikołajki w Akwarium Gdyńskim

Bałtycka Pracownia Mikroskopowa
w godz. 10.00-12.00 Sala Bałtycka (III piętro*)

Do udziału we wspólnych obserwacjach mikroskopowych zapraszamy wszystkich gości odwiedzających w tym czasie nasz podwodny ogród zoologiczny. Przygotowaliśmy wiele niesamowitych preparatów fauny i flory Morza Bałtyckiego. O ciekawostkach związanych z tematyką Bałtyku, jak i o tym, w jaki sposób obsłużyć mikroskop, opowie Edukator Morski. Zapraszamy! Na uczestników czekają drobne upominki.

Udział w Bałtyckiej Pracowni Mikroskopowej w ramach zakupu biletu wstępu do Akwarium Gdyńskiego.
*) ograniczony dostęp dla osób z niepełnosprawnością ruchową

W odwiedzinach u Aksolotli
w godz. 12.00-17.00 ekspozycja

Po wejściu na ekspozycję Akwarium Gdyńskiego odbierz mapę. Dzięki niej odnajdziesz miejsca, w których ukryliśmy kody. W chwili odczytania wszystkich kodów… znajdziesz się w pobliżu aksolotli meksykańskich!

Masz na imię Mikołaj?
wchodzisz do Akwarium Gdyńskiego bezpłatnie!

6 grudnia 2022 każdemu o imieniu Mikołaj, po okazaniu dokumentu tożsamości, zostanie wydany jeden, bezpłatny bilet wstępu na ekspozycję Akwarium Gdyńskiego. Bilet należy odebrać osobiście, w kasie. Dotyczy pierwszego i drugiego imienia.

Konkurs Mikołajkowy!

6, 7 oraz 8 grudnia bądź z nami na Facebooku i weź udział w konkursie. Każdego dnia na zwycięzcę czeka nagroda: książka dla dzieci autorstwa Aleksandry Szafraniec-Konert pt. „Krusio – pływanie na tratwie, kuzyn z Gdyni” oraz gadżety Akwarium Gdyńskiego. Śledźcie nasze social media!

Regulamin konkursu tutaj (format pdf)

Skip to content