Akwarium Gdyńskie na wakacje

Akwarium Gdyńskie na wakacje

Tegoroczne wakacje większość z nas spędzi w kraju.

Jeśli planujecie podczas urlopu odwiedzić Akwarium Gdyńskie, zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym, wakacyjnym regulaminem. Od 10 lipca zmodyfikowaliśmy zasady sprzedaży biletów oraz samego zwiedzania.

 • Gorąco zachęcamy do kupna biletów on-line pod adresem: https://sklep.akwarium.gdynia.pl/
  Bilet on-line można zakupić nawet w dniu wizyty w Akwarium Gdyńskim. Nie wymaga on drukowania. Prosimy jedynie o upewnienie się, czy kod z załącznika w mailu wyświetla się poprawnie na telefonie.
 • Jeśli kupujecie bilety w kasie Akwarium, rekomendujemy płatność kartą.
  Prosimy o nieprzekraczanie wyznaczonych linii, podczas dokonywania zakupu.
 • Limit osób, które mogą jednocześnie przebywać w budynku wynosił będzie teraz 450. Nie będziemy już limitować sprzedaży biletów na określone godziny.
 • W całym budynku Akwarium Gdyńskiego, obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy on jedynie dzieci do 4 roku życia. Prosimy też o wykazanie się troską o siebie i innych i zachowywanie dystansu społecznego.
 • Na czas obowiązywania obostrzeń związanych z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, zawieszamy możliwość zwiedzania Akwarium Gdyńskiego przez grupy zorganizowane. Przez grupę zorganizowaną rozumiemy osoby wspólnie uczestniczącą w wyjeździe zorganizowanym, np.:  przez placówki szkolno-wychowawcze, szkolno-opiekuńcze, biura podróży, zakłady pracy, organizacje itp., stanowiącą dla usługodawcy jeden podmiot.
 • Po wejściu do Akwarium Gdyńskiego, należy zdezynfekować ręce płynem, który znajduje się przy bramkach wejściowych.
 • Prosimy o niedotykanie elementów ekspozycji, w tym szyb zbiorników oraz powstrzymanie się od wkładania rąk do otwartych zbiorników ekspozycyjnych
 • Czasowo zawieszamy ofertę „Happy Hours”.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia w Akwarium Gdyńskim!

Jak być turystą, który świadomie korzysta ze środowiska naturalnego?
Zapraszamy na krótki poradnik!

P.S. Więcej odcinków Niepodręcznika Oceanicznego znajdziecie na stronie Ocean Literacy.

 

 

Skip to content