Wraca oferta edukacyjna Akwarium

Wraca oferta edukacyjna Akwarium

Po niemal 4 miesiącach „zamrożenia” Akwarium Gdyńskie wraca do Was z wakacyjną ofertą edukacyjną. Ze względu na nadal panujące obostrzenia związane ze stanem epidemicznym w naszym kraju również Centrum Edukacji musiało przystosować się do nowych warunków pracy. Nadal nie możemy otworzyć dla Was naszych laboratoriów czy sali kinowej, dlatego postanowiliśmy wybrać się z Wami w teren.

Od 6.07 będziemy proponować dwa tematy zajęć.

Tajemnice Orłowskiego Klifu

Czyli zajęcia o tym skąd wzięło się Morze Bałtyckie i co o jego historii mówią nam kamienie leżące na Trójmiejskich plażach. Przyjrzymy się z bliska niektórym skałom i nauczymy się je odróżniać. Na zajęcia zapraszamy na plażę w Gdyni Orłowo.

Mieszkańcy Bałtyku

Mieszkańcy Bałtyku to zajęcia w trakcie, których uczestnicy poznają życie z unikatowego morza. Na spotkanie edukacyjne zapraszamy do portu jachtowego w Marinie Gdynia, gdzie odbywać się będzie łowienie i rozpoznawanie roślin i zwierząt ze strefy brzegowej, od glonów odbijających się w lustrze wody po krewetki i ryby pływające w toni.

Pamiętajcie, że w związku z obostrzeniami sanitarnymi nasze zajęcia zostały przygotowane zgodnie z rekomendacjami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom jak i prowadzącym. Dlatego na zajęcia przyjmować będziemy grupy nie większe niż 12 dzieci (do 10 roku życia) lub 14 (powyżej 10 roku życia). Będziemy też Was prosić o zasłanianie ust i nosa podczas rozmów z naszymi Edukatorami. Pełny regulamin, godziny zajęć i zasady bezpieczeństwa znajdziecie tu: REGULAMIN .

Zajęcia można rezerwować telefonicznie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30, pod numerem telefonu (+48)58-732-6624 lub (+48)690-119-184, lub przez e-mail: akwarium.edukacja@mir.gdynia.pl.

Czekamy na Was!

Skip to content