weekend mikołajkowy | 6-9.12 | tańsze bilety wstępu

weekend mikołajkowy | 6-9.12 | tańsze bilety wstępu

Przed nami wyjątkowy czas i magia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Z tej okazji Akwarium Gdyńskie przygotowało dla Państwa specjalną ofertę. W tym roku świętujemy Mikołajki aż 4 dni 🙂

 

W dniach od 6 do 9 grudnia br. bilety zakupione w okienku kasowym będą tańsze o 20%. Zniżkę otrzymają te osoby, które odwiedzą nas z dzieckiem lub dziećmi w wieku do 18 lat. Rabat ten nie sumuje się z innymi rabatami obowiązującymi w Akwarium Gdyńskim.

 

 

 

dodatkowo zapraszamy…

 

6 grudnia w dniu Św. Mikołaja /czwartek/

 

Rozdajemy prezenty! Każdy kto nas odwiedzi (nie tylko dziecko…także dorosły) otrzyma upominek.
Dowiedz się jak zapakować prezent bardziej eko – warsztaty plastyczne.
Mikołajki z klasą – każda grupa biorąca udział w zajęciach edukacyjnych odwiedzi, wraz z edukatorem, hodowlę naszych żarłaczy /zajęcia należy rezerwować/.

 


 

8 i 9 grudnia /sobota i niedziela/

 

Dzieci w wieku 4-6 lat zapraszamy do Płetwusiowa, czyli naszego podwodnego przedszkola na warsztaty przyrodnicze pt. „Tajemnica rafy koralowej”.  Dzieci poznają mieszkańców rafy koralowej wcielając się w rolę najeżki, kraba, konika morskiego lub rekina. Nie zabraknie także morskich bohaterów znanych bajek. A wszystko to bardzo aktywnie, wymachując rękoma, nogami i nadymając policzki.

Warsztaty odbędą się w godzinach 12.00, 13.00, 14.00. Udział w cenie biletu wstępu do Akwarium. Oferta skierowana do gości indywidualnych. W grupie max 20 dzieci. Rezerwacja udziału w warsztatach: 58 732 66 20 (zgłoszenia przyjmujemy do piątku 7 grudnia br., do godziny 15.30)

 

 

 

Skip to content