Wakacyjne Spotkania z Nauką w Akwarium Gdyńskim!

Wakacyjne Spotkania z Nauką w Akwarium Gdyńskim!

Podczas tegorocznych Wakacyjnych Spotkań z Nauką, dzieci i ich rodzice będą mieli okazję poznać zwierzęta zamieszkujące Morze Bałtyckie jeszcze bliżej niż dotychczas. Na dwa miesiące roku, otwieramy dla Was nasze Laboratorium Biologiczne, abyście przy pomocy mikroskopu mogli poznać wodne środowisko lokalnego morza. Przygotujcie się zatem na obserwacje mikroskopowe, warsztaty oraz emocjonujące rozgrywki karciane. Wspólnie odkryjmy faunę morską Bałtyku!

Odwiedźcie Akwarium Gdyńskie w dni powszednie od 01.07 do 30.08 (z wyłączeniem 15 i 16 sierpnia) i dołączcie do Wakacyjnych Spotkań z Nauką.

Warsztaty odbywają się o godzinie 11:00 i 13:00.

Co na Was czeka?

  • rodzinne obserwacje mikroskopowe, podczas których poznacie m.in.: niezwykłe gatunki ryb i skorupiaków, które zamieszkują Morze Bałtyckie
  • grupowe rozgrywki w karcianej grze „Bałtyciaki”, inspirowanej popularną grą Dobble
  • opowieści o faunie i florze Bałtyku w formie dopasowanej do wieku uczestników
  • dobra zabawa oraz miło spędzony czas z rówieśnikami i rodziną!

Ile to kosztuje i jak wziąć udział?

Koszt biletu na Wakacyjne Spotkania z Nauką w Akwarium Gdyńskim to 10 zł. W tej cenie czeka Was aż 45 min. dobrej zabawy z edukacją morską w roli głównej. Każdemu uczestnikowi zapewniamy dostęp do mikroskopu, własny preparat do obserwacji oraz indywidualne karty pracy. Gwarantujemy, że podczas zajęć nasi edukatorzy będą Was wspierać, aby poznawanie roślin i zwierząt morskich, było jak najprzyjemniejsze i łatwo dostępne.

Bilet na Wakacyjne Spotkania z Nauką możesz kupić w kasie Akwarium Gdyńskiego lub online: KUP BILET

UWAGA: zwiedzanie wystawy stałej Akwarium Gdyńskiego wymaga dodatkowo zakupu biletu wstępu. Ceny biletów dostępne są na stronie: https://akwarium.gdynia.pl/bilety/

Dla kogo?

Wakacyjne Spotkania z Nauką to wydarzenie kierowane do dzieci oraz ich rodziców. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata a maksymalna granica wieku nie istnieje 😀. Jeśli zatem masz w sobie pasję do odkrywania fauny morskiej lub chcesz nią zarazić swoje dziecko, to te zajęcia są dla Ciebie!

Podsumowując:

📅 KIEDY: 01.07-30.08.2024, w dni powszednie (poniedziałek-piątek) o godzinie 11:00 oraz 13:00

💲 CENA: 10 zł od osoby (udział w Wakacyjnych Spotkaniach z Nauką nie wymaga wykupienia biletu wstępu na wystawę stałą Akwarium Gdyńskiego).

🏣 GDZIE: Akwarium Gdyńskie, Centrum Edukacji – Laboratorium Biologiczne 

⏱ CZAS TRWANIA: do 45 min.

👤 LIMIT UCZESTNIKÓW: 25 osób

Regulamin Wakacyjnych Spotkań z Nauką

Skip to content