Mikołajki w Akwarium Gdyńskim | 9.12

Mikołajki w Akwarium Gdyńskim | 9.12

Czy jesteście gotowi na niezwykłe mikołajkowe spotkanie w Akwarium Gdyńskim?

Już 9 grudnia (sobota) będziecie mogli razem z nami, obchodzić ten wyjątkowy, świąteczny czas, poznając przy okazji mieszkańców naszego zoo. Wspólnie odkryjemy gatunki nawiązujące bezpośrednio do motywu świąt Bożego Narodzenia i dowiemy się, jaki związek mają ze sobą krążkopławy i choinka. 

Co jeszcze na Was czeka?

Obserwacje mikroskopowe: Poczuj się jak Mikołaj, który dogląda wszystkiego z bliska! Zobacz, jakie zwierzęta ukryły się pod naszymi mikroskopami. Czy dostrzeżesz w nich podobieństwa do świątecznych motywów? 

Quiz z nagrodami

Świąteczny quiz, w którym prezenty wygrywa każdy! Odpowiedz na pytanie i wygraj gadżety Akwarium Gdyńskiego. Zawalcz o nagrodę specjalną – wejściówki na przedpremierowe zwiedzanie nowej ekspozycji już tej wiosny!

Podwodna trasa Świętego Mikołaja

Zwiedzaj ekspozycję, podążając za śladami Świętego Mikołaja. Odnajdź plakat i zobacz, jakie zwierzęta zamieszkujące nasze zoo nawiązują do motywu Świąt Bożego Narodzenia. 

Warsztaty kolorowanek

Stwórz razem z nami świąteczną kartkę z życzeniami i podaruj ją bliskiej Ci osobie. Podczas warsztatów plastycznych, będziesz mógł dać upust swojej kreatywności i stworzyć niezwykłą pocztówkę prosto z podwodnego świata. 

Strefa foto

3…2…1… UŚMIECH! Podczas wizyty w Akwarium Gdyńskim, nie zapomnij o pamiątkowej fotce. Chwyć za świąteczne rekwizyty i pokaż, jak spędzasz czas w naszym zoo. 

To będzie dzień pełen nauki i dobrej zabawy! 

Skip to content