Czerwiec w Akwarium Gdyńskim! 

Czerwiec w Akwarium Gdyńskim! 

Sezon w pełni, dlatego nadchodzący miesiąc coraz częściej będziemy spędzać na plaży. A to idealnie się składa, bo w czerwcu obchodzimy największe święto oceanograficzne – Dzień Oceanu!

A o tym co dla Was przygotowaliśmy i gdzie będziecie mogli nas znaleźć, dowiecie się poniżej.

Zapraszamy do lektury.

Zmaluj z nami morski świat w Dzień Dziecka!

1 czerwca świętujemy Dzień Dziecka, dlatego zapraszamy wszystkie maluchy, a także ich rodziców, do wspólnej zabawy i odkrywania podwodnego świata. Tego dnia będziecie mogli dołożyć swoją cegiełkę do wystroju Akwarium Gdyńskiego i zmalować nam na ścianie swojego ulubionego, podwodnego zwierzaka.

Światowy Dzień Oceanu

W czwartek 8 czerwca obchodzimy „Dzień Oceanu” – z tej okazji razem z MSC (Marine Stewardship Council) przygotowaliśmy dla pierwszych 50 osób, które nas odwiedzą, bezpłatne wejściówki do Akwarium Gdyńskiego. Odwiedzenie naszego morskiego zoo to doskonała okazja do tego, aby poznać oceaniczne stworzenia oraz dowiedzieć się więcej o wpływie mórz i oceanów na nasze życie. Promocja przeznaczona jest dla gości indywidualnych (nie grup).

Piknik IO PAN w Sopocie 

W tym roku – 17 czerwca,  jako współorganizatorzy Sopockiego Pikniku Naukowego „Ocean Zmian”, poprowadzimy plenerowe warsztaty mikroskopowe „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”, ale to nie wszystko! Naukowców i propagatorów nauki będzie na tegorocznym pikniku kilkudziesięciu! W sali seminaryjnej Instytutu Oceanologii PAN, będą odbywały się prelekcje i projekcje filmów, a pod chmurką najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, konkursach oraz zajęciach warsztatowych. 

Zabierz tatę do Akwarium! 

W Dzień Ojca wybierz się ze swoim tatą do Akwarium Gdyńskiego! 23 czerwca wszyscy tatusiowie, którzy odwiedzą nas ze swoimi niepełnoletnimi dziećmi, będą mogli zwiedzać ekspozycję bezpłatnie. 

Warto pamiętać, że oferta dotyczy wyłącznie biletów kupowanych na miejscu, w kasie biletowej oraz że dziecko, jeśli jest już po piątych urodzinach, obowiązuje cennik: https://akwarium.gdynia.pl/bilety/

Eko Piknik w Mechelinkach

24.06 jedziemy na Eko Piknik w Mechelinkach! Porozmawiamy tam m.in. o tym jakie organizmy możemy spotkać na Bałtyckich plażach, dlaczego śmieci w morzach to tak ogromny problem, a także o tym jak zbudowane są morskie stworzenia.

Godziny otwarcia

W czerwcu — w tym także 8 czerwca (Boże Ciało) jesteśmy dla Was otwarci codziennie prócz 6 czerwca, w godzinach 9:00-20:00. Zachęcamy również do zakupu biletów online, aby uniknąć kolejek do kas. 

Szukasz informacji o tym jak do nas dojechać, lub czy przysługuje Ci zniżka na bilety? 

Sprawdź naszą zakładkę „najczęściej zadawane pytania” i przygotuj się na spotkanie w Akwarium!

Skip to content