Wakacyjne zajęcia terenowe

Wakacyjne zajęcia terenowe

W lipcu i sierpniu 2022 roku zapraszamy grupy od II klasy szkoły podstawowej oraz rodziny z dziećmi na zajęcia terenowe do portu jachtowego w Gdyni. Grupy mogą liczyć do 15 uczestników (członków rodziny).
Jeśli Wasza grupa liczy więcej osób, prowadzimy również zajęcia równolegle dla podwójnych grup.Koszt 45 minutowych zajęć terenowych to 135 zł/ grupę/rodzinę.

Poznamy zwierzęta, rośliny i makroglony Morza Bałtyckiego, będziemy poławiać i rozpoznawać żywe krewetki. Zajęcia terenowe prowadzone są z wykorzystaniem podbieraków, materiału biologicznego zakonserwowanego, kluczy do oznaczania gatunków.

Blisko wody używamy kamizelek asekuracyjnych.

Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-14:00 (ostatnia możliwa godzina do rezerwacji). Należy je zarezerwować z wyprzedzeniem, a opłaty można dokonać w kasie Akwarium w dniu umówionego terminu.

Zajęcia w całości prowadzone są poza budynkiem Akwarium Gdyńskiego.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku 7:30-15:30:
📧: akwarium.edukacja@mir.gdynia.pl
☎️: 58 732 66 20
Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Zajęcia prowadzimy także w budynku Akwarium Gdyńskiego w postaci zajęć laboratoryjnych z lupami lub mikroskopami, prezentacji multimedialnych z pokazem preparatów pod mikroskopem cyfrowym, czy zajęć warsztatowych, które łączą treści zajęć laboratoryjnych z wyjściem w teren.

Skip to content