Konkurs plastyczny dla opiekunów dzieci

Konkurs plastyczny dla opiekunów dzieci

„Realistyczne morze”

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedszkoli, animatorów, edukatorów, pracowników domów kultury, osoby pracujące z dziećmi od 4 do 6 roku życia lub po prostu zaangażowane w rozwój młodych ludzi w tym wieku, do udziału w konkursie. Jeśli tematyka morza i artystyczne wyzwania są bliskie Twemu sercu – to ogłoszenie dla Ciebie!

Konkurs odbywa się w ramach obchodów jubileuszu 25-lecia edukacji w Akwarium Gdyńskim. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy w formacie A3 (rysunku, obrazu lub ilustracji) prezentującej w realistyczny sposób wybrany organizm z Morza Bałtyckiego (zwierzę lub roślinę).

Zachęcamy, aby zajrzeć do literatury, atlasów, zbiorów fotografii przyrodniczej, które oddają wygląd wybranego mieszkańca naszego słonawego morza. Zwróćcie uwagę na charakterystyczne cechy, ubarwienie, środowisko, w jakim mieszka na co dzień. Dozwolone są wszelkie techniki rysunkowe i malarskie.

Na zgłoszenia drogą mailową czekamy do 30 listopada 2023. Prosimy o przesyłanie zdjęć prac na adres konkursyakwarium@mir.gdynia.pl

Nie zapomnijcie podać następujących danych zgłoszeniowych:

  • Imię i nazwisko pełnoletniego uczestnika przystępującego do konkursu;
  • Numer telefonu;
  • Adres mailowy;
  • Miejsce zamieszkania;
  • Zdjęcie wykonanej pracy plastycznej;
  • W jakim charakterze uczestnik pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym (czy jest nauczycielem, animatorem, edukatorem, opiekunem, rodzicem inne);
  • Zgodę, stanowiącą załącznik nr 1 i załącznik nr 2 do regulaminu (podpisane dokumenty prosimy załączyć jako skany lub zdjęcia dobrej jakości do wiadomości e-mail ze zgłoszeniem konkursowym).

Natomiast do 7 grudnia 2023 roku należy przesłać lub osobiście dostarczyć do Akwarium Gdyńskiego oryginał pracy plastycznej oraz podpisane oryginały załącznika nr 1 i załącznika nr 2.

Prace pod kątem merytorycznym i artystycznym oceni profesjonalne Jury.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 grudnia 2023 roku.

Na 25-lecie edukacji w Akwarium Gdyńskim przygotowaliśmy 25 nagród, w postaci bezpłatnych zajęć stacjonarnych lub zajęć w formie online, które zwycięzcy konkursu będą mogli odebrać ze swoimi podopiecznymi, umawiając się na zajęcia z edukatorami Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego. Nagrodę będzie można wykorzystać w roku 2024.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content