Konkurs dla dzieci

KONKURS PLASTYCZNO-DŹWIĘKOWY dla uczniów szkół podstawowych

Proponujemy wam udział w wyjątkowym konkursie. Wszystko można zrobić w domu lub też wyjść na krótki czas (stosując się do wytycznych Minsterstwa), a nagrodę ufundowaną przez Nadleśnictwo Wejherowo oraz Akwarium Gdyńskie odebrać już po cofnięciu zakazów i ograniczeń związanych z koronawirusem. Konkurs trwa  do 28 maja br.

Co należy zrobić?

Po pierwsze obserwować to, co dzieję się za oknem w świecie przyrody, czyli wypatrzyć jakiegoś ptaka. Potem należy go narysować, określić gatunek. Jeszcze tylko należy nagrać swój śpiew, naśladujący oryginalne ptasie trele (tu koniecznie trzeba wesprzeć się nagraniami z internetu).

Na koniec wystarczy zrobić zdjęcie pracy i wysłać na wskazany adres. Cały komplet załączników należy przesłać na adres e-mail: ptasietrele@mir.gdynia.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Ele-Mele, ptasie trele!”. Decyduje data i godzina wpływu na w/w. adres e-mail.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

Kategoria 1: uczniowie klas   I,  II, III szkoły podstawowej
Kategoria 2: uczniowie klas IV, V, VI szkoły podstawowej

Udział w Konkursie wymaga pisemnej zgody rodzica lub opiekuna wg Załącznika nr 1 do Regulaminu. Szczegółowe informacje są opisane w Regulaminie.