Córka głębin

Córka głębin

Jakiś czas temu otrzymaliśmy propozycję objęcia patronatem książki autorstwa Ricka Riordana zatytułowanej „Córka głębin”. Oczywiście, jako profesjonaliści, nigdy nie zgadzamy się na umieszczenie naszego logo pod utworami, dopóki nie zapoznamy się z ich treścią. Tak było też tym razem. Przeczytaliśmy książkę i poza tym, że jest wciągająca (chociaż dla czytelnika to pewnie informacja najważniejsza ;)) to wszystkie informacje merytoryczne, które tam znajdziecie, zgadzają się z faktami z podwodnego świata. A uwierzcie, to nie takie oczywiste!

Z opisu książki dowiecie się, że jej główną bohaterką jest Ana Dakkar, uczennica Akademii Hardinga i Pencrofta, szkoląca swoich absolwentów na oceanografów, żołnierzy, marynarzy oraz badaczy morskich głębin. Pomimo tego, iż jest to książka skierowana głownie do młodzieży, dorosły odbiorca, również znajdzie coś dla siebie, szczególnie jeśli w młodości fascynowały go przygodo Kapitana Nemo. A przynajmniej w naszym zespole, mimo iż nastolatkami już dawno nie jesteśmy, czytało nam się tę książkę lekko i przyjemnie. Nawet osobom, które nie gustują w literaturze fantasy.

Jeśli chcielibyście „Córkę Głębin” wygrać i przeczytać, śledźcie nasze media społecznościowe. Niedługo pojawi się w nich okazja, dzięki której będzie można wygrać swój własny egzemplarz „Córki głębin”. A gdyby się Wam w konkursach nie poszczęściło – zapraszamy na stronę wydawnictwa Galeria Książki.

Skip to content