Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Tripadvisor

gdynia aquarium

Opened Tuesday - Sunday
10:00 a.m. - 05:00 p.m.

News

W budynku Akwarium Gdyńskiego wiele się dzieje. Zmieniają się nie tylko ekspozycje. Nasi edukatorzy przygotowują szeroką ofertę wydarzeń dla rodzin z dziećmi i zajęć dla grup, w każdym wieku. Dowiedz się, w jakich wydarzeniach możesz uczestniczyć w najbliższym czasie.

Plan Your visit

Zaplanuj swoją wycieczkę po Akwarium Gdyńskim. Ekspozycja dysponuje elektronicznymi przewodnikami, a nasi edukatorzy proponują szereg wydarzeń, w których mogą brać udział całe rodziny.

OUR EXHIBITIONS

The Gdynia Aquarium presents animals from warm and cool seas and interesting freshwater species from all over the world. You can get familiar with our local fauna. We pay special attention to interesting water creatures and education concerned with the world of nature hidden under the water.
Box 1

text

Box 2

text

Box 3

text

Box 4

text

EDUCATION CENTER

Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego proponuje szeroką paletę zajęć o środowisku wodnym. Nasze zajęcia dotyczą oceanografii, biologii, geologii i chemii morza oraz ochrony środowiska. Dysponujemy szerokim zapleczem dydaktycznym. Zajęcia przystosowane są do możliwości grup, które nas odwiedzają.


Zajęcia w Akwarium dofinansowane są przez Urząd Miasta Sopot, Urząd Miasta Gdynia oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. By dowiedzieć się z jakich zajęć można skorzystać bezpłatnie, zapoznajcie się z naszymi projektami edukacyjnymi.
The mission of the Gdynia Aquarium

Akwarium Gdyńskie jest częścią instytucji naukowej, jaką jest Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy. Naszą misją jest nie tylko prezentowanie gatunków zwierząt wodnych z całego świata, ale również przekazywanie wiedzy o środowisku wodnym i promowanie wyników badań naukowców MIR-PIB.

CONTACT US!

Wypełnij formularz, by wysłać wiadomość lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.