WALENTYNKI W AKWARIUM GDYŃSKIM 2019

WALENTYNKI W AKWARIUM GDYŃSKIM 2019

.

Pomysłów, co robić w ten dzień jest wiele.Akwarium Gdyńskie na Walentynki? Jak najbardziej tak! Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę. Wystarczy zabrać ze sobą ukochaną osobę, by otrzymać -25% rabatu na oba bilety!

Akwarium Gdyńskie na Walentynki? Jak najbardziej tak! Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę. Wystarczy zabrać ze sobą ukochaną osobę, by otrzymać -25% rabatu na oba bilety!

.

Promocja obowiązuje 14.02.2019 roku. Dotyczy biletów normalnych oraz studenckich za okazaniem legitymacji, zakupionych w kasie Akwarium Gdyńskiego.

.

Zapraszamy serdecznie!

.

Zasady promocji:

1.Promocja WALENTYNKI W AKWARIUM GDYŃSKIM 2019 obowiązuje w dniu 14.02.2019.
2.Promocja WALENTYNKI W AKWARIUM GDYŃSKIM 2019 polega na 25% obniżce cen biletów normalnych i biletów ulgowych studenckich.
3.Promocja obejmuje wyłącznie bilety zakupione w kasie Akwarium Gdyńskiego.
4.Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup dla dwóch osób biletów normalnych lub biletów ulgowych studenckich w kasie Akwarium Gdyńskiego w dniu 14.02.2019.
5.Bilet ulgowy studencki można kupić wyłącznie za okazaniem w kasie ważnej legitymacji studenckiej.
6.Zwrot niewykorzystanych biletów zakupionych w ramach promocji WALENTYNKI W AKWARIUM GDYŃSKIM 2019 jest możliwy wyłącznie w przypadku zwrotu obu biletów i za okazaniem dowodu. zakupu.

Skip to content