NMFRI Gdynia Aquarium

eGuides

We encourage you to get to know our animals better!

Multimedia guide – tells about the inhabitants of the Gdynia Aquarium, is enriched with photos and videos that allow you to better understand the underwater world of the ocean.

Available in browsers at:

przewodnik.akwarium.gdynia.pl

Game – Tasks refer directly to the Gdynia Aquarium exhibition and turn sightseeing into an adventure during which points are scored and selected animals are searched for.

Available in the browser at:

gra.akwarium.gdynia.pl

 

 

Uwaga! W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem stanowisko wypożyczenia urządzeń będzie nieczynne do odwołania.


Zachęcamy do korzystania z elektronicznego systemu oprowadzania gości w Akwarium Gdyńskim, czyli naszych elektronicznych przewodników. Tzw. eGuide’a można wypożyczyć na I piętrze Akwarium Gdyńskiego, w godzinach otwarcia Akwarium Gdyńskiego. eGuide to multimedialny przewodnik, który dostarcza szczegółowych informacji na temat naszych zwierząt. Przygotowaliśmy ścieżki zarówno dla dorosłych użytkowników, którzy mogą posłuchać m.in. głosu Krystyny Czubówny, jak i dla najmłodszych, dla których ścieżka jest sformułowana w postaci bajek, z zadaniami aktywizującymi małego słuchacza. Przewodnika można posłuchać w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Dostępność urządzeń jest ograniczona. W przypadku grup wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zobacz regulamin korzystania z przewodnika eGuide.

Uwaga! W przypadku grup zorganizowanych wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, tel. +48 605082626

Punkt wypożyczeń znajduje się na pierwszym piętrze budynku Akwarium Gdyńskiego.

Koszt wypożyczenia: 2 zł od urządzenia.

Skip to content