Zajęcia terenowe podczas Covid

Już od 17 maja Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego zaprasza grupy zorganizowane do udziału w zajęciach terenowych.

Nasza oferta obejmuje dwa tematy zajęć:

  • Tajemnice Orłowskiego Klifu czyli zajęcia o tym skąd wzięło się Morze Bałtyckie i co o jego historii mówią nam kamienie leżące na Trójmiejskich plażach. Przyjrzymy się z bliska niektórym skałom i nauczymy się je odróżniać. Na zajęcia zapraszamy na plażę w Gdyni Orłowo.
  • Mieszkańcy Bałtyku to zajęcia w trakcie, których uczestnicy poznają znaki szczególne unikatowego Bałtyku, takie jak położenie czy cechy warstw wód. Na zajęcia spotykamy się w Gdyńskiej Marinie, gdzie odbywa się łowienie i zespołowe rozpoznawanie organizmów ze strefy brzegowej na podstawie specjalnie przygotowanego na tę okazję klucza do poznawania nadbałtyckiej przyrody.

Pamiętajcie, że w związku z sytuacją epidemiczną, nasza oferta została przygotowana zgodnie z ogólnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Dlatego na zajęcia przyjmować będziemy grupy nie większe niż 15 uczestników wraz z opiekunem.  Mimo, że zajęcia są prowadzone na świeżym powietrzu, z doświadczenia wiemy, że trudno jest zachować dystans 1,5 m między uczestnikami zajęć. W związku z tym, będziemy Was prosić o zasłanianie ust i nosa maseczką, podczas pracy w grupie. Pełny regulamin, godziny zajęć i zasady bezpieczeństwa znajdziecie tu: REGULAMIN.

Koszt zajęć terenowych wynosi 100 zł.

Zajęcia można rezerwować telefonicznie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30, pod numerem telefonu +48 587 32 66 20, lub przez e-mail: akwarium.edukacja@mir.gdynia.pl.

Czekamy na Was!