Wszystkie letnie szlaki prowadzą do Akwarium Gdyńskiego

Wakacje witamy z nadzieją na spędzenie wyjątkowych chwil wśród najbliższych. Jedni marzą o relaksie i błogim odpoczynku inni starają się aktywnie spędzać każdą chwilę. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, Akwarium Gdyńskie przywita Cię z szeroko otwartymi ramionami. W sezonie wakacyjnym (lipiec, sierpień) zapraszamy naszych gości na dodatkowe atrakcje dostępne w cenie biletu wstępu. Jako specjaliści w dziedzinie łączenia rozrywki z edukacją proponujemy zapamiętywane atrakcje!

 

  • Szukających mocnych wrażeń zapraszamy do uczestnictwa w Wakacyjnych Spotkaniach z Nauką. Są to zajęcia laboratoryjne, które będą odbywać się trzy razy dziennie w dni powszednie, w godzinach 11:30, 12:30, 13:30. W tym roku serca naszych gości podbiją rekiny! Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość samodzielnej pracy z mikroskopem. Umożliwimy bliskie spotkania z ostrymi jak brzytwa zębami czy szorstką jak papier ścierny skórą rekina. Co ważne, treści przedstawiane na zajęciach są przystosowane do osób w każdym wieku.
  • Goście szukający ochłody od gorącej atmosfery wakacyjnych rozrywek, zaznają chwili wytchnienia, uczestnicząc w Wakacyjnym Kinie Akwarium. Seanse filmowe dotyczące tematyki przyrodniczej będą odbywać się co godzinę w Sali Kinowej, na parterze budynku Akwarium Gdyńskiego od 11.00 do 18.00 we wszystkie dni tygodnia.
  • Szukających relaksu zapraszamy do spędzenia letnich wieczorów w towarzystwie mieszkańców Akwarium. Codziennie od godziny 18:00 wprowadzamy Happy Hours, co oznacza, że wszystkie bilety wstępu dostępne w kasie będą tańsze.

 

Uczestnictwo we wszystkich wakacyjnych atrakcjach Akwarium nie wymaga wcześniejszych zapisów, jednak liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sal. Wymienione powyżej atrakcje będą dostępne w ramach biletu wstępu do Akwarium.

Spotkajmy się w wakacje w podwodnym ogrodzie!