Regulamin konkursu „CITES, czyli czego nie zabierać jako pamiątki z wakacji”

Już od 8 lipca rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego „CITES, czyli czego nie zabierać jako pamiątki z wakacji”. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 sierpnia 2019 roku (do godziny 24:00).

 

Aby wziąć udział w Konkursie należy opublikować zdjęcie w swoich mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) oznaczone hasztagiem #AkwariumGdynskie oraz #CITESag. Zdjęcie musi przedstawiać organizm chroniony przepisami Konwencji Waszyngtońskiej (CITES) lub pochodzący z niego produkt oraz opis zawierający informację, jaki gatunek znajduje się za zdjęciu. Jakość zdjęcia musi umożliwić weryfikację zgodności opisu ze zdjęciem.

 

Regulamin konkursu:

CITES regulamin 2019

 

Koniecznym elementem zgłoszenia jest przesłanie wiadomości prywatnej do konta Akwarium Gdyńskie poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram) poniższej wiadomości:

„Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail przez Organizatora do momentu zakończenia czynności związanych z rozstrzygnięciem Konkursu. Oświadczam również, że zapoznałem się i akceptuje regulamin Konkursu”.

 

W tym roku konkurs będzie się odbywał jedynie na platformie Facebook oraz Instagram. Dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych przyznamy następujące nagrody.

Dla zwycięzców:

JEDNORAZOWY, RODZINNY (2+2) BILET WSTĘPU DO AKWARIUM.

ZESTAW GADŻETÓW Z LOGO AKWARIUM

Dla wyróżnionych:

JEDNORAZOWY, NORMALNY BILET WSTĘPU DO AKWARIUM

ZESTAW GADŻETÓW Z LOGO AKWARIUM

 

Zapraszamy do udziału!