Zajęcia edukacyjne ONLINE

2021 rok oficjalnie zapoczątkował ustanowioną przez ONZ Dekadę Oceanów. Dlatego mimo obostrzeń epidemicznych i trudnej sytuacji w szkołach,

Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego RUSZA Z ZAJĘCIAMI ONLINE!

Zdjęcia pochodzą z projektu „Dziecięce dłonie w klimatycznej odsłonie”, realizowanego dzięki wsparciu IKEA

Zaproś Oceanografa Do Swojej Klasy (online) to oferta skierowana do:

  • grup szkolnych i przedszkolnych w każdym wieku;
  • grup, które odwiedzały nas w salach laboratoryjnych i chciałyby uczyć się ciekawostek o morzu, pomimo szalejącej pandemii;
  • grup, które z racji odległości czy innych czynników, nie mogły dotrzeć do naszego budynku.

Na początek proponujemy najbardziej popularne i najczęściej wybierane w stacjonarnej formie zajęcia, czyli te poświęcone tematyce Morza Bałtyckiego i raf koralowych. Oba tematy są dostosowane do różnych grup wiekowych: przedszkoli, klas 1-4 i starszych. Dla uczniów powyżej 4 klasy oferujemy trzecie najpopularniejsze zajęcia – Poznajemy rekiny.

W ramach oferty edukacyjnej online proponujemy również opowieść o biotopach i zwierzętach prezentowanych na wystawie stałej Akwarium Gdyńskiego. „Zwierzęta Akwarium Gdyńskiego” to urozmaicona filmami z naszych zbiorników prezentacja podczas, której przybliżamy uczniom podwodny świat naszego ogrodu zoologicznego.

Tą nową formę edukacji chcielibyśmy dopracować ze wsparciem osób, do których jest ona skierowana – uczniów i nauczycieli.

Dlatego w pierwszej fazie uruchamiania  oferujemy darmowe zajęcia dla pierwszych 20 klas z 20 różnych szkół i przedszkoli, które się do nas zgłoszą.

Cena regularna to 100zł od grupy (do 30 osób).

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem akwarium.edukacja@mir.gdynia.pl lub pod numerem 690 119 184.

Regulamin zajęć online Centrum Edukacji do pobrania w pdf

 

Powrót na stronę główną >