Dzień dziecka w Akwarium

Aktualizacja 4.06.2018

Tegoroczny Dzień Dziecka już za nami. Dziękujemy wszytskim dzieciom za odwiedziny! Nasza Dory była zachwycona tym dniem. Uśmiechom, tańcom i przytulańcom nie było końca!

Mamy nadzieję, że odblaskowe upominki zadbają o Wasze bezpieczeństwo i będą Wam przypominały te beztroskie chwile.

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że pamiętacie o zbliżającym się dniu dziecka. Z tej okazji w najbliższy piątek (1.06) dla naszych gości szykujemy wiele niespodzianek.

Akwarium odwiedzi tajemnicza postać, którą większość nazywa Dory, a my przedstawiamy ją jako pokolca królewskiego. Jeśli uda Wam się znaleźć pluszową Dory, możecie liczyć na odblaskową nagrodę! Dodatkowo na Sali Kinowej odbywać się będą seanse filmowe dostępne w cenie biletu. Filmowe doznania związane z tematyką morską rozpoczynamy równo o godzinach: 9:00, 11:00 oraz 13:00. Nie wymagamy rezerwacji.

Przygotowane atrakcje na pewno ucieszą nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którym również należy się odrobina beztroski. Jeśli od dawna odkładacie wizytę w Akwarium, to będzie odpowiedni moment na nadrobienie zaległości! Informujemy, że w cały weekend parking przed Akwarium nie będzie funkcjonował.
Do zobaczenia w podwodnym ogrodzie!