FERIE W AKWARIUM GDYŃSKIM

Ilustracje z ciepłych i zimnych krain geograficznych
Ferie w województwie pomorskim dobiegły końca. Życzymy wszystkim dzieciom spokojnej nauki.

W ramach ferii zimowych dzieci odwiedzające Akwarium Gdyńskie uczestniczyły w przygotowaniu prac plastycznych. Z 44 prac zgłoszonych do feriowego konkursu plastycznego Jury wybrało 3, które otrzymały równorzędne wyróżnienia.
Zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim dzieciom dziękujemy za entuzjazm w tworzeniu prac konkursowych!!

Oto nagrodzone prace:

Ferie powoli dobiegają końca, ostatnia szansa by skorzystać z atrakcji w Akwarium Gdyńskim! A w najbliższych dniach poza programem ramowym w Akwarium odbędą się:
01.02 · 13:00 - 15:00: Warsztaty muzyczne "Rytmy z Afryki"
02.02 · 12:00 - 15:00: Zakończenie ferii zimowych
Zakończenie ferii uczcimy spektaklem Teatru Klapa (godz.12:00) "Złota Rybka" oraz balem kostiumowym! Kto zapomni kostiumu może się zgłosić do pani malującej buzie ;). Tego dnia zostaną także wręczone dyplomy dla zwycięzców konkursu plastycznego. Na dzieci, które wyróżnią się przebraniem - również czekają nagrody!
Pamiętajcie też o naszym konkursie na hasło dla Akwarium Gdyńskiego!

A tymczasem tak bawią się u nas dzieci podczas ferii zimowych...


20.01-02.02

Ferie w krainie Lodu i Ognia


Gdzieś na świecie kruszeją lodowce, w czumie przy ciepłej herbacie dzieci wsłuchują się w oddech renifera, na drzewach w Boliwii odpoczywają motyle… Tym razem wyruszamy w podróż do tych zakątków świata, gdzie obecny jest symboliczny lód i ogień. Nie zawiedzie się ten, kto oczekuje solidnej dawki wiedzy i emocji!
Start 20 stycznia!
Tegoroczne Ferie z Akwarium to nie tylko program ramowy, czyli atrakcje przygotowane na feriowe dni powszednie, ale też weekendowe warsztaty muzyczne, spektakle teatralne, konkursy. To również świętowanie dni babć i dziadków, którzy odwiedzając Akwarium w swoje święta mają do Akwarium wstęp BEZPŁATNY. Na Ferie w Akwarium nie ma dodatkowych zapisów, nie ma dodatkowych opłat, jest tylko wspólna wyśmienita zabawa!

Do pobrania:
Program ferii w Akwarium Gdyńskim
Informacje dla prasy >>